tas-yunu-cephe-paneli-32-1

Dış cephe mantolama firmaları

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Dış Cephe Mantolama Firmalarının Üretim Kalitesi , Günümüzde yapılan inşaatlarda inşaat sırasında dış cephe mantolama işlemleri yapılara uygulanmaktadır. Bu mantolama işlemlerinin inşaat sırasında yapılması sonrasında maliyeti arttırmamak için firmalar tarafından planlanarak uygulanmaktadır. Bunun bir diğer sebebi ise ısı, ses ve su yalıtımı yapılması ve bu yalıtımların daha ileriki dönemler için çok karlı olmasıdır. Binaların dışına yapılan mantolamalarda özellikle ısı yalıtımı ilk sırada gelmektedir. Çoğunlukla doğalgaz ile ısınmanın söz konusu olduğu günümüzde dış cephe giydirmesi yani mantolama yapılan binalarda doğalgaz faturalarında yarı yarıya indirim söz konusu olmaktadır. Bu da uzun vadede düşünüldüğümüz zaman oldukça karlı bir yatırım olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış cephe mantolama firmaları olarak oldukça farklı ürünlerin üretimleri söz konusu olmaktadır. Sürekli yenilenen ve değişen inşaat sektörü bu anlamda yeni ürünlerin uygulanmasına da zemin hazırlamaktadır. Dış cephe mantolama olarak üretilen ürünlerin bu kadar çeşitlenmiş olması sektörün alanını oldukça genişletmiştir.

Dış Cephe Mantolama Firmaları ve Mantolama Çeşitlerinin Artması

Dış cephe mantolama firmaları olarak üretilen mantolama ürünlerinin çeşitlerinin her geçen gün artması bu sektörün alanının genişlemesi ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Çok farklı malzemelerle ve uygulamalarla mantolama yapmak mümkündür. Bunlardan bazılarının fiyatı çok fazladır ama işlevi yeterli değildir. Bazıları ise fiyat olarak da ağırlık olarak çok azdır fakat yalıtım performansı düşüktür. Tüm bu ürünlerin özellikleri düşünüldüğünde bu kadar çeşit içinde şu yalıtım ürünü daha uygundur demek çok uygun bir davranış olmaz. Ev için farklı malzemeler, spor salonu için farklı malzemeler kullanılarak en iyi mantolama yapılmaya çalışılır. Bu malzemeler yapının özelliklerine göre değişebilmektedir. Yapılacak binanın özelliklerine bakılmalı ve bu özelliklerin gerektirdiği malzeme ile dış cephe mantolama yapılmalıdır ve buna karar verecek olan yine bu işi yapan ve bu işte uzman olan firmalardır.

Dış cephe mantolama firmaları
t-levha

 

En Etkili Dış Cephe Mantolama Çeşitleri

Dış cephe mantolama çeşitleri, teknolojinin bu sektörde çok fazla kullanılmaya başlamasıyla paralel olarak sürekli olarak artış göstermektedir. Bu alanda çok farklı özelliklerde pek çok çeşit dış cephe mantolama ürünleri ortaya konulmaktadır. Bu ürünler içinde ahşap dış cephe kaplaması, prekast dış cephe kaplaması, alüminyum kompozit panel dış cephe kaplaması, yalı baskı dış cephe kaplaması gibi pek çok farklı dış cephe mantolama çeşitleri mevcuttur. Bu farklı ürünler gerekli kullanım özelliklerine ve müşterinin isteklerine göre belirlenen çeşitteki dış cephe mantolama modeli seçilerek binaya uygulaması yapılmaktadır.

BOARDEX
BOARDEX

Dış Cephe Mantolama Firmaları Ve Verdikleri Fiyatlar

Dış cephe mantolama firmaları son dönem teknolojilerinin de etkisiyle üretimden çıkan ürünler için farklı farklı fiyatlar biçmektedir. Bu fiyat farklılığının sebebi ürünlerin özelliklerinin ve üretim maliyetlerinin farklı olmasıdır. Teknolojinin de etkisiyle bu ürünlerde kalite sürekli artmaktadır ve bu sebeple de fiyatların değişmesi söz konusudur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]