board-fiyatlari

Board Fiyatları

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Dış Cephe Kaplama Levhası Ürünlerimiz Ve Board Fiyatları

İnşaat sektöründe dış cephe kaplama oldukça önemli bir faktördür. Yeni ev sahibi olacak kişiler daire alacakları ya da kiralayacakları binanın öncelikle dış cephe özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bir dış cephe kaplaması yapılırken sahip olması beklenmesi gereken birkaç özellik sayılabilir. Sayılacak bu özelliklerin başında şüphesiz dış cephe kaplama işleminde kullanılacak board yani levhaların kaliteli ve dış görünüşü güzel ürünler olması gelmektedir. Dış görünüşün güzel olması özelliği oldukça iyi bir avantaj olmasına rağmen tek başına yeterli olmamaktadır. Dış cephenin güzel görünmesinin yanı sıra dış cephe yalıtımı da oldukça önemli bir faktördür. Güzel görünümün yanı sıra iyi bir yalıtım imkanı sunan boardlar ile dış cephe kaplama işleminin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Firmamız tarafından inşaat sektöründe bulunan müşterilerimize sunmuş olduğumuz board fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sitemizden erişebilirsiniz.

Board FiyatlarıLevha Ürünlerimizden Boardex Levha ve Board Fiyatları

Boardex firmamız tarafından satışa sunulan oldukça etkili ve kullanımı kolay dış cephe yalıtım levhalarının başında gelmektedir. Boardex levha türü ilk olarak Amerika da kendisine Pazarda yer bulmuş bir ürün olsa dahi geçtiğimiz yıllarda Avrupa ve bizim pazarımızda da yer edinmeyi başarmıştır. Boardex levhaların karşımıza çıkan en önemli özelliği kaplama hizmetimiz sayesinde binaların dış cephesinde herhangi bir şekilde su geçirmemesidir. Sıvı yalıtım özelliği özellikle bol yağış alan bölgelerde oldukça önemli bir özellik haline gelmektedir. Ayrıca oldukça uygun board fiyatları ile günümüzde isteyen herkes binalarının dış cephe yalıtımı için bu levha çeşidini tercih edebilmektedirler.

boyali-desenli-ekobordPrefabrik Binalarda Kullanılan Levha Çeşitleri Ve Kullanım Alanlarına Göre Board Fiyatları

Günümüzde binalar yalnızca betonarme yapılar olmaktan çıkmış bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile demir ağırlıklı kolay monte edilebilen ve tamamen siparişler doğrultusunda parçaların hazırlandığı türde prefabrik ismi verilen binalar üzerinde çalışmalar hızlanmaktadır. Prefabrik yapıdaki binalar için ise betonarme binalarda kullanılan dış cephe yalıtımının sağlanması için kullanılan levhalar kullanılmamakta, bu levhaların yerine prefabrik binalar için özel olarak üretilmiş levhalar kullanılmaktadır. Her iki levha türünün de birçok temel özelliği ortak olması ile birlikte göze çarpan en büyük fark board fiyatları üzerindeki farklılık olmaktadır. Prefabrik binalar için üretilen levhalar betonarme binalar için özelleşmiş olan levhalardan daha ucuz fiyatlar ile müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır.

En Ekonomik Bütçeye Uygun Board Fiyatları İçin Bizi Ziyaret Edin

Board fiyatları, firmadan firmaya, kullanım alanından kullanım alanına göre oldukça geniş bir yelpaze de sınıflandırılmaktadır. Ancak fiyatlar genel olarak bakıldığında hemen hemen birbirine yakın olmaktadır. Bu durumda fiyatlardaki farkın oluşmasında en büyük etken levhaların kalitesi olmaktadır. Son teknoloji ile üretilmekte olan levhalarımızı müşterilerimiz ile en ekonomik fiyatlardan buluşturmakta, onların beğenisine sunmaktayız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]