sandvicpanel-nedir-1

Alüminyum Sandviç Panel

Alüminyum Panel En İdeal Kaplama Ürünleridir

Alüminyum panel ürünlerimiz, kaplama malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdir. Yapıların daha kullanışlı, daha estetik ve daha uzun ömürlü olması için sürekli araştırma geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz. Bunun için kimi zaman var olan ürünlerimizi daha üst noktalara çekiyor, kimi zaman da var alanlardan daha üst düzey ürünler ortaya koyuyoruz. Bunu yaparken yapılarda ortaya çıkan ihtiyaçlardan ve dünya genelinde sektörde yaşanan gelişmelerden yola çıkıyoruz. Yenilikçi arayışlarımızla müşterilerimizi her zaman en ideal ürünlerle buluşturuyoruz. Alüminyum sandviç panel ler, uzun yıllardır ülkemizde kullanılıyor. Fakat ilk kullanıldığı zamanki ile şimdiki özellikleri birbirinden farklıdır. Şu an geçmişe göre birçok özelliği geliştirilmiştir.

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Alüminyum Çatı Panel Farklı Yalıtım İhtiyaçlarına Çözüm Sunar

panel ürünlerimiz iki panel arasına çeşitli yalıtım malzemelerinin sıkıştırılmasıyla oluşur. Bu yönüyle sandviçe benzediği için bu şekilde isimlendirilmiştir. Yalıtım malzemesi olarak çoğu zaman taş yünü, cam yünü ve benzer özelliklerde köpük kullanılır. Bunların temel özelikleri, alüminyumun özellikleri ile birleşerek ortaya çok üstün nitelikte ürünler çıkar. Bütün yapı çeşitlerinde kullanılabilmekle beraber özellikle sanayi yapıları ve ticari yapılarda büyük avantaj sağlar. Verimi yanında uygulama ve işçilik yönünden de büyük kolaylık sağlar. İhtiyaç duyulan ve talep edilen ölçülerde alüminyum panel üretimi yapılabilir. Bu sayede uygulama alanlarında hızlı bir şekilde kurulum yapılır. Yapılar kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Alüminyum Sandviç PanelAlüminyum Panel Uygulama Alanlarının Konforunu Arttırır

panel ürünlerimiz yapılarda hem ısı yalıtım hem ses yalıtım hem de su yalıtım amacıyla kullanılabilir. Taş yünü ve diğer kaplama ürünleri, sahip olduğu özellikleri neticesinde üstün yalıtım imanı verir. Yapıları dışarının soğuk havasından koruyarak içerisinin daha kolay ısıtılmasını sağlarlar. Aynı şekilde sıcak günlerde de daha serin olmasını sağlarlar. Isıtma ve serinletme ihtiyacı maliyetini düşürerek kullanıcılarına tasarruf sağlarlar. Ses yalıtım özelliği sayesinde çalışma alanlarının daha sessiz ve sakin olmasını sağlarlar. Yağmur, dolu, rüzgâr gibi zorlu hava koşullarında içeride bulunan kişiler için sessiz bir ortam oluşturarak daha konsantre çalışabilmelerini sağlarlar. Alüminyum sandviç paneller su yalıtımı konusunda da üstün performans gösterirler. Yapılarınızın su almasını, nem ve küf oluşmasını ortadan kaldırırlar. Bu sayede de uzun ömürlü yapıların ortaya çıkmasını sağlarlar.

sandvic-panel-pu-nedir-1Alüminyum Sandviç Panelin Ürünlerin Birçok Yönden Avantajlıdır

Çatı ve cephe panel ürünlerimiz kullanıcılar açısından son derece avantajlıdır. Hafiftirler; uygulama alanlarına. Özellikle de çatılara artı yük bindirmezler. Hazır üretim oldukları için montajı kolaydır. Şık bir görüntüye sahiptir. bu sayede uygulama alanlarının estetiğini arttırır. Alüminyum yüzeyler istenen renge, kaliteli biçimde boyanabilir. Böylece geniş bir alüminyum malzeme seçeneği ortay çıkmış olur. Farklı ebat ve kalınlıklarda üretilebilir. Bu sayede her alanda rahatlıkla tercih edilebilir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]