alcipan-plaka

Alçıpan Plaka

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Alçıpan Plaka İle Yapılarda Farklı Dekorlar Uygulanabiliyor

Alçıpan plaka, ortası alçıdan, iki tarafı ise karton kaplı biçimde üretilen bir üründür. Yapılarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz son teknoloji ürünlerimizden birisidir. Düzgün yüzeyli plaka şeklinde olduğu için son derece kullanışlı ve tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Yapı sektörü, insanların hayatın her anında ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte gelişmeler gösteriyor. Sürekli yeni ürünler, yeni kullanım alanlarında deneyimleniyor. Bunun neticesinde hem ürün seçeneği artarken hem de yapıların konforu, görselliği ve verimliliği artıyor. Yalıtım malzemeleri sayesinde kalabalık şehir hayatı içinde dahi kişilerin sakin bir yaşam sürmesi mümkün kılınabiliyor. Çetin kış şartlarında hem binaların hem de kişilerin olumsuzluklardan etkilenmeden yaşaması sağlanabiliyor.

Alçıpan PlakaAlçıpan Plaka Ürünleri Uygulama Kolaylığına Sahiptir

Alçıpan plaka, daha çok duvarlarda ve asma tavanların yapımında kullanılıyor. Yapıların duvarları ve tavanları farklı zevklere hitap edecek biçimde kişiselleştirmeye açıktır. Kullanıcılar, kimi zaman ihtiyaç odaklı kimi zaman ise estetik amaçlı uygulamalarla yapılarını yeniden şekillendirebiliyorlar. Alçıpan plaka, bu tarz uygulamalar için son derece uygundur. Hafif olması nedeniyle duvarlara ekstra bir yük getirmiyor. Tavanlarda ise hafif olduğu için rahatlıkla kullanılabiliyor. Alçıpan profilleri ile kolaylıkla, istenen yere, istenen ebatta uygulanabiliyor. Üretimini sabit ebatta yaptığımız alçıpan plakaları kullanıcılar, kullanım alanının ölçüsüne veya şekline göre kolayca kesip uygulayabiliyorlar. Uygulamasının bu derece basit ve pratik olması yapıların iç dizaynında alçıpan plakalara olan rağbeti son derece canlı tutuyor.

Alçıpan Plaka Estetik Alanların Oluşturulmasını Sağlıyor

Alçıpan plaka ürünlerimiz, yük taşıma niteliği olmayan ürünlerdir. Bunun yanında ses, ısı ve yangın yalıtım konusunda üstün performans gösteriyorlar. Alçının yanmaz özelliği sayesinde yaygın oluşumunu ve yayılmasını engelliyor. Güvenlik avantajı sağlıyor. Isı ve ses yalıtımı sayesinde alanların yaşam konforunu yükseltiyor. Tasarruf sağlanmasına aracı oluyor. Alçıpan plaka ürünlerimiz düz yüzeylere sahip olduğu için uygulandığı alanlarda pürüzsüz yüzeyler oluşturulmasına imkan veriyor. Duvarlarda ve tavanlardaki tesisatların üzerine rahatlıkla uygulanarak onların gizlenebilmesini sağlıyor. Yüzeyi üzerine de her türlü boya, duvar kağıdı gibi uygulamaların yapılmasına olanak veriyor. Uygulama alanlarının istenen oranda kişiselleştirilmesine ve zarafetini arttırılmasına katkı sağlıyor.

Alçıpan Plaka Her Türlü İç Alan Uygulamasında Kullanılabiliyor

Alçıpan plaka ürünlerimiz esnek bir yapıdadır. Bu sayede uygulanacak alanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Elyaf takviyesi sayesinde dayanıklılığı artarken esneme payı da artıyor. Bu özelliğiyle depreme dayalı, hafif duvar bölmeleri yapılabiliyor. Alçının nefes alabilme özelliğini aynen muhafaza ediyor. Mekandaki fazla nemi çekerek gerektiğinde tekrar ortama verebiliyor. Böylece mekanın nem dengesi üzerinde olumlu etki yapıyor. Evlerde, ofislerde, duvar bölmelerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, sinemalarda, tiyatro salonlarında, hastanelerde ve daha aklınıza gelebilecek bütün alanlara alçıpan plaka kullanılabiliyor. Küçükdeveci olarak bütün ürünlerimizde olduğu gibi alçıpan plakalarımızla da taleplerinize cevap veriyor, uygun fiyat, yüksek kalite anlayışımızla ürünlerimizi tercihinize sunuyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]