Dış cephe panel duvar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
tasyunupanel-izocamtekiz

Dış cephe Panel Duvar Yapıya Değer Katar

Bir yapıyı diğer yapılardan artıran temel özelliklerin başında hiç kuşkusuz dış cepheler olmaktadır. Detaylı bir araştırma yapmaksızın tüm binaların dış görülüşünden çıkılarak yapılan araştırmalarda da görülmektedir ki, yapıyı atakta tutan malzemeler arasında içeriğinde bulunan betonun sağlamlığı ve ahşabın dayanımından yola çıkan dış cephe duvar uygulamaları, yapınızın hem modern görünmesine, hem de sağlıklı ve etkili bir yalıtıma sahip olmasına fırsat verir. Bir yapının olmazsa olmazları arasında aradan geçen uzun yılların ardından bakıldığında yapının geçmişin izlerini taşıyarak yorgun bir görünüme düşmemesi ilk sıralarda yer alması beklenen bir özelliktir. Bu özelliği sağlamak için de betonun düşmanı olan su, nem, rutubet gibi olumsuzlukların binadan uzaklaştırılması gerekir.

Cephe Panel – Taşyünü

90.00  / kdv dahil / m2

Cephe Paneli – Polüretan

59.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel Tekiz

64.00  / kdv dahil / m2

Dış cephe panel duvarDış Cephe Panel Duvar ile Tasarımınızı Özgür Bırakın  

Organik taşların, doğadaki olaylardan yola çıkarak oluşturduğu damarlı yapısı ve doğada ender olarak bulunan renk tonlarına hakim olmaları ile farklı bir büyüsü vardır. Bu büyüyü, ahşabın eşsiz dayanımı ile beraber yakalayabilmek ise adeta mucize gibi görünürken, dış  panel duvar uygulamaları ile bu mümkün olmaktadır. Dekorasyon amaçlı olarak kullanılmalarının yanı sıra, evlerin duvarlarına farklı bir hava kazandırmak ve sıradanlığın dışında bir yer edinmek amacıyla da tercih edilen panel duvarların aynı zamanda etkili bir yalıtım malzemesi olması da iç mimarlar, dekoratörler ve müteahhitler açasından önemli bir avantaj olmaktadır.  Bu avantajın fırsata dönüşmesi ise, Küçükdeveci İnşaat gibi firmaların koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden gerçekleştirdikleri satış ve pazarlama hizmetleri ile olmaktadır.

tasyunupanel-tekiz-uygulama

Dış Cephe Panel Duvar, Yapıya Ayrı Bir Hava Katar

Yapıların dış cephelerinde hem yalıtımı sağlaması hem de modern bir çözüm getirmesi için dış  panel duvar en avantajlı çözümleri sunmaktadır. Bu avantajlar arasında uzaktan bakıldığında fark edilecek bir dokuya sahip olması, fiyat avantajı, uzun süre bakım gerektirmemesi ilk akla gelen özelliklerdir. Bunların hepsinden önemlisi ise kullanıcının hayalindeki konfor ve kullanım kolaylığını sağlaması gelmektedir. Ürünün özelliklerinin iyi bilinmesi, uygulama tekniklerinde kolaya kaçmaksızın gerçek anlamda işin hakkının verilerek döşemenin yapılması ile yapılar da bu farklılığı en ince ayrıntısına kadar yansıtır.

Dış Cephe Panel Duvar Üretimi İhtiyaca Göre Farklılık Gösterir

Panel üretiminde, yapıya özel çözümlerin yanı sıra, farklı model ve üretimlerde de paneller bulunmaktadır. Bu farklı ürünleri Taşyünü panel ve poliüretan esaslı malzeme olmak üzere farklı modellerde üretim yapılmaktadır.

Taşyünü cephe panelleri, ısı ve ses yalıtımının istendiği durumlarda, yapının su, ses, nem, ısı ve korozyon oluşturan malzemelerden korunması amaçlandığı durumlarda kullanılır. Poliüretan esaslı paneller ise daha çok ısı yalıtımı sağladığı için bu noktada kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra farklı renk seçeneklerine sahip olacak şekilde, her iki tarafı metal malzemeden üretilmektedir. Bu şekilde metalin korozyona ve aşınmaya karşı dayanımından da istifade edilebilmektedir.