desenli-betopan-ahsap

 

En Kaliteli Dekoratif Duvar Paneli Çeşitleri

Isı yalıtım çözümleri üretmekte olan firmamız aynı zamanda estetik dekoratif duvar paneli , desenli betopan üretimi de yapmaktadır. Böylece binaların dış cephesinde sunmuş olduğumuz yalıtım çözümlerine ek olarak hiç cephede de çok farklı alternatif uygulamalarla yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. en modern üretim tekniklerinin Entegre olmuş olduğu tesisimiz bünyesinde binaların iç kısmının daha güzel ve izolasyon bakımından da daha nitelikli hale gelmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece son derece yeni çağdaş uzun ömürlü ve şık olan dekoratif duvar panelleri ile evlerin işyerlerinin ve endüstriyel tesislerin yalıtımını yaparken diğer taraftan da daha güzel mekânların oluşturulmasına katkı sunmaktayız.

desenli betopan tas - Dekoratif Duvar Paneli
Taş Desenli Betopan

Dekoratif Duvar Paneli ve Ahşap Ayrıcalığı

Üretmiş olduğumuz dekoratif duvar paneli içerisinde Betopan levha oldukça dikkat çekici olan bir ürün olarak ön plana geçmektedir. Eko Board dediğimiz bu levhalar ön yüzeyinde ahşap doku barındırmaktadır. Arka kısmında ise montajın kolay sağlanabilmesi için pürüzlü bir yüzeye sahiptir. Böylece her türlü iç mekânda ahşap güzelliğini ve natürelliğini koruyarak ısı izolasyonu gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda son derece nitelikli olan ürünlerimiz ses izolasyonunu da beraberinde getirmektedir. Bu sayede sadece evlerde değil hafif çelik yapının kullanıldığı prefabrik olan ürünlerde de uygulamalarımız devreye girebilmektedir. Son derece hafif olan duvar panelleri kolay bir şekilde duvara monte edilebilmektedir.

desenlibetopan tik - Dekoratif Duvar PaneliDekoratif Duvar Paneli ve Ekobord Stone Levhalar

Firmamızın üretmiş olduğu dekoratif duvar paneli içerisinde yer almakta olan Eko bord Stone levhalar oldukça beğenilmektedir. Ön yüzey tamamen taş bir dokuyu andırmaktadır. Böylece evlerin içerisinde sunmuş olduğumuz doğal çözümler arasında ahşaba eşlik edecek olan taş görünümlü olan son derece kaliteli kaplamalarla arzulanan güzel iç mekân tasarımlarına ulaşılabilecektir. Ayrıca arka yüzeyde pürüzlü bir alan bırakılarak her türlü duvar formatına çok kolay bir şekilde uygulama imkânı da ortaya çıkartılmaktadır. İç mekândaki ısı izolasyonunu ve ses izolasyonunu sonuna kadar sağlamakta olan ekobord Stone levhalar oldukça hafif malzemelerden imal edilmektedir. Böylece cephe giydirme kaplaması olarak da kullanılmakta olan unsurlarla binalar daha kaliteli ve daha şık hale gelecektir.

Dekoratif Duvar Paneli ve Avantajları

Firmamızın üretmiş olduğu birbirinden farklı dekoratif duvar paneli çeşitleri ile binaların iç cephesinin yalıtımına katkı sunmaktayız. Oldukça şık olan çözümler ahşap ve doğal taş görünümü ile beraber dekoratif uygulamalardır. Aynı zamanda ses ve ısı izolasyonuna da büyük katkı sağlamaktadır. Oldukça hafif olduğu için duvara ekstra bir yük bindirmeyeceğinden dolayı uzun ömürlü kullanım vaat etmektedir. Ayrıca son derece ekonomik fiyatlarla firmamız tarafından üretilen bütün bu uygulamalar kolay montaj yapılabilmektedir. Böylece bireysel taleplerden kurumsal ihtiyaçlara kadar geniş bir müşteri profiline hitap etmekte olan firmamız yapıların daha kaliteli bir şekilde yalıtıma kavuşmasına yardımcı olmaktadır.