Onduline Çivisi

20.00  / kdv dahil /paket

Onduline Levha Kırmızı

26.00  / kdv dahil /adet

Onduvilla (3.12 m2 / paket)

59.00  / kdv dahil

ONDUVILLA® sistemi uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılama konusunda yüksek niteliklere sahiptir.

UYGULAMASI HIZLI VE KOLAY

ONDUVILLA®’yı OSB üzerine ve ya ahşap kaplama üzerine serin. Malzemeyi sadece özel çivileri ile çakmanız yeterlidir. Uygulama için özel ekipman gerekmez, sadece çekiç, çivi ve kesici bir alet yeterlidir. Hızlı ve az eforla uygulamayı bitirebilirsiniz.ÇEVRECİLİKTE YÜKSEK STANDART

ESTETİK

ONDUVILLA® ile Akdeniz tipi kiremite benzer görünümlü bir çatının keyfine varırsınız. Çekici ve gölge efektli renklerden birini çatınız için seçin. Yeni tasarlanmış özel aksesuarları sayesinde rafine bir çatıya sahip olun.

SU GEÇİRİMSİZ

Uzun ömürlü su geçirimsizlik ve ömür boyu paslanmaya karşı garantilidir.

HAFİF

Metrekarede sadece 4kg’lık ağırlığıyla kolay taşınır ve uygulanır.

ÇEVRECİ

Renklendirme için doğal pigment kullanılmıştır. Yaklaşık %50 geri dönüşümlü malzeme içeriğine sahiptir. Ekolojik yaşam döngüsü performansına sahiptir.Çatı Kaplama Malzemeleri

onduvilla4
onduvilla4

Yeni Su Geçirimsizlik Dalgasını Yakalayın!

Geleceğin çözümü olarak ONDUVILLA, başta beton ve toprak kiremitlere, metal levhalara ve diğer benzeri çatı malzemelerine göre ideal bir alternatif teşkil etmekte.

Tamamiyle su geçirimsiz, güvenilir ve çevre dostu bir üründür.

Isı yalıtımı ve ses emici özelliği ile uç hava şartlarına;yüksek sıcaklılara ya da yağmurlu iklimlere dayanıklıdır.

Hızlı ve kolay uygulama sayesinde bir an önce binanızı koruyun ve çatınızın farklılaşmasıyla evinizin de yükselen algısının keyfini çıkarın!

Diğer Onduline ürünlerinde olduğu gibi ONDUVILLA da asbest içermez. Bundan daha da önemlisi m²’de sadece 4 kg’lık ağırlığıyla nakliye ücretleri de optimize edilir ve hafif bir altyapı yeterli gelir. Hafifliği sayesinde ONDUVILLA çatı ustası dostu bir malzemedir. ONDUVILLA ayrıca LEED alacak projelerin gerekli puanı almasına katkıda bulunur.

Diğer taraftan ONDUVILLA 10 yıl su geçirimsizlik garantisine sahiptir. Onduline Group tarafından geliştirilen Sealsmart (Akıllı kenetleme) teknolojisi sayesinde ONDUVILLA esnektir ve çivi çakıldığında çivinin etrafında kendiliğinden su sızdırmazlık oluşur. Bini yerlerinde çift kuşak olması da ayrıca su yalıtımını daha da güçlendirir.

Özellikleri :

En: 107 cm
Boy: 40 cm
Bir adet ile kaplanan net alan: 0,312 m²
Kalınlık: 3 mm
Oluk sayısı: 6
Oluk yüksekliği: 3,8 cm
m² ağırlığı: 4 kg
1 adetin ağırlığı: 1,27 kg
Karbon ayak izi : 4kg eq CO2/m²

Paket
Adet / paket: 10
Ağırlık / paket: 12,7 kg
Net m² paket: 3,12

onduvilla-cesit
onduvilla cesit