Onduline Levha

Onduline Levha Kırmızı

26.00  / kdv dahil /adet

Osb Levha 15 MM

68.00  / kdv dahil / adet

onduline-levha

Onduline HR

Onduline Sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. “High Resistance = Yüksek Dayanım” tipi Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline HR renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar.ONDULINE HR® güvenilir, uzun yıllardır bilinen ve geniş bir uygulama alanına sahip çatı ve cephe kaplama çözümüdürNDULINE HR® sistemi uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılama konusunda yüksek niteliklere sahiptir

Onduline Özellikleri

Onduline HR mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, küflenmeyen, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.

HIZLI VE KOLAY UYGULAMA

Levhalar hafif olmaları sebebiyle kolayca çatıya çıkarılır ve uygulanır. Uygulama için levhanın istenilen boyutta kesilmesi için bir falçata, çivi ve çekiç yeterlidir. ONDULINE HR® levhaları müştemilat ve ek binalardan, garaj üzerlerine, bahçe sundurmalarından, sinai ve kırsal binalara kadar her tür binanın çatısında rahatlıkla uygulanabilir.

HAFİF

Yeni yapılan çatılar ya da  yenilemeler için sadece 3,5 kg /m2′lik ağırlığıyla son derece hafiftir.

SU GEÇİRİMSİZ

Her iklim şartına uygundur ve paslanmaz.

SES İZOLASYONU (YUTUCULUK)

Ses yutuculuk değeri ortalama 40 dB’dir.

YÜKSEK MEKANİK DAYANIM

HR= Yüksek dayanım tipi ONDULINE® levhaları bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Bu özel yöntem ile levhalar daha dayanıklı hale getirilmiştir.

En : 95 cm
Boy : 200 cm
Net Kaplama Alanı : 1,59 m²/levha
Ağırlık : 6,5 kg/levha
Oluk Yüksekliği : 4 cm
Oluk Sayısı : 10 oluk/levha

Palet Boyutları

En x Boy x Yükseklik: 98cm x 204cm x 180 (±10) cm

Paket ağırlığı: 2330 ± 100 kg/palet (brüt)

Ambalaj: 350 levha/palet –  556 m²/palet (net kaplama alanı)

Sade ve esnek bir cephe ve çatı kaplama sistemi!

Metrekarede sadece 3 kg ağırlığıyla ve arttırılmış mekanik dayanımıyla ONDULINE HR® çok geniş bir yelpazedeki hafif çatı alt yapılarına uygulanabilen bir sistemdir. Uygulama için son derece basit bir alet çantası yeterlidir; çekiç, falçata ya da el testeresi levhaları istenilen boyutta kesmek için yeterlidir.

Öte yandan ONDULINE HR® levhaları diğer çatı malzemelerinin aksine uzun mesafeleri kırılmadan zarar görmeden katedebilir.

Orijinal levhaları damgasından tanıyın!

ONDULINE HR® levhalarını üzerindeki soğuk baskısından tanıyabilirsiniz. Bu baskı sayesinde levhaları diğer taklit veya benzer ürünlerden kolaylıkla ayırt edebilirsiniz

Onduline

Çatı Malzemeleri