boyali-trapez

Kaliteli Boyalı Sac Ürünleri

Firmamız ısı ve su yalıtım noktasında çok kaliteli ürünlerle müşterilere hitap etmektedir ki bunlar arasında yer almakta olan boyalı sac grubumuz hakikaten beğenilmektedir. Özellikle çatı izolasyonunda devreye girmekte olan boyalı sac ürünler Trapez sac formatında üretilmektedir. Çok kısa sürede üretildiğinden dolayı birçok kurum ve bireysel müşteri tarafından talep edilmekte olan boyalı savcılar çatılarda aranmakta olan su izolasyonunu yerine getirebilmektedir. Böylece gerek konutlarda gerekse endüstriyel kurum ve sanayi tesislerinde garaj bölgelerinde akla gelebilecek olan her türlü alanda kullanılmakta olan boyalı saclara birlikte çatılar daha yalıtımlı hale gelecektir.

Boyalı Saçİstenen Renkte Boyalı Sac Üretimi

Günümüzde bütün yapıların daha şık ve güzel görünmesi için üretmekte olduğumuz boyalı sac türlerinde istenen renk alternatifini gerçekleştirebilmekteyiz. Tamamen özel boyalar ile üretmekte olduğumuz galvaniz sac ve Trapez sac modellerinin tamamı oluklu olarak imal edilerek yağmur suyu ve kar suyunun kolay bir şekilde çatıdan tahliye edilmesine önayak olmaktadır. Ayrıca özellikle geniş yapılarda tercih edilmekte olan Trapez sac ürünleri çok hafif olduğu için en büyük çatı formatında dahi kaliteli sonuç verebilmektedir. Renk bakımından da istenen rengin canlı bir şekilde trapez ve galvaniz saclara farklı yöntemlerle konuşlandırılması ile her türlü iklim koşulunda dayanıklı çözümler ortaya çıkmaktadır.

Boyalı Sac ve Kullanım Alanları

Son derece şık bir ürün olan boyalı sac pek çok tesis ve yapıda devreye girebilmektedir. Özellikle depolarda ve garajlarda geniş olan açıklıklar için üretmiş olduğumuz saclarla kapatılmaktadır. Ayrıca endüstriyel tesislerde büyük yapılarda antrepolarda uçak hangarlarında da yine firmamızın üretmiş olduğu boyalı saclar tercih edilmektedir. Renkli yapısıyla ve sağlam dokusuyla dikkat çekmekte olan sac ürünlerde iki farklı format üretim aşamasında devreye girmektedir. Bunlardan birisi ısı izolasyonu olan iki metalin arasına taş yünü yerleştirilmiş kaliteli sac ürünlerdir. Diğeri ise özellikle garaj gibi açık olan alanlarda kullanılmakta olan sadece kar suyu, yağmur tahliyesine imkân verip güneş ışığından alt bölgeyi koruyan yalıtımsız olan Trapez saclardır. Her iki ürün grubunda da uzun bir ömür ortaya çıkmaktadır.

Boyalı Sac Ürünler ve Ekonomik Fiyat

Firmamızla iletişime geçildikten sonra çok kısa bir sürede üretim yaparak boyalı sac imal etmekteyiz. Her türlü firmaya bireysel müşteriye kurumsal çözüm sunarak oldukça ekonomik fiyatlarla üretmiş olduğumuz boyalı sacları sunmaktayız. Böylece farklı konseptlerde üretilmiş olan bütün boyalı saclar metrekareye düşen ağırlık göz önüne alındığında en nitelikli ve hafif olan çatı kaplaması olarak ön plana geçmektedir. Buna rağmen son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan çatı kaplamaları korozyona neme yağmur ve kar sularına karşı da yüksek oranda mukavemet taşımaktadır. Rüzgârlı olan bölgelerde dahi kaliteli ve sağlam montaj yapıldığından dolayı hiçbir sorun yaşanmamaktadır.