Betopan Uygulama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
Ahşap Desenli Betopan

Betopan Uygulama , BETOPAN, 1984 yılından günümüze değin binaların dış cephesinde kullanılagelen kaplama malzemeleri arasında yer alır. Muhtevi özelliklerini meydana getiren ahşap ve beton bileşenleri, çeşitli kimyasallar ile belirli oranlarda bir araya gelerek betopan fiyatları denilen maddeyi oluşturur; fakat arada kullanılan kimyasallar, insan sağlığına herhangi bir zarar getirmez. Bundan dolayı betopan uygulama, sıkça tercih edilir ve hem görsel hem de maddesel avantajlar sunarak binanın mevcut özelliklerine olumlu etkiler ekler.

 

Betopan Levha – 8 mm

40.00  / kdv dahil / plaka

 

BETOPAN Uygulama ve Avantajları

Kendi içinde birçok avantaja sahip durumda olan betopan uygulama,

  • Ses, ısı, su gibi farklı noktalarda iyi bir yalıtkandır ve enerjinin korunumunu sağlar.
  • Yüksek ısılara karşı şeklen bozulmaya uğramaz; dolayısıyla yangına dayanıklılık gösterir.
  • Hızlı ve kolay bir şekilde monte edilmesine rağmen son derece kalıcı ve kaliteli sonuçlar verir.

BETOPAN uygulamanın pek çok farklı seçeneği bulunur; zira binlerce ayrı renk kombinasyonu arasından dilediğinizi seçerek binanızın dış cephe kaplamasını yaptırabilirsiniz.

tik desenli
tik desenli

BETOPAN Uygulama ve Standardı

Uzunluk, kalınlık ve ağırlık ölçütlerinde belirli bir standarda sahip olan betopan uygulama; standardın dışına çıkacak işlerde duruma özel kalıplar üretir. Duruma özel üretilen kalıplara göre farklı ürünlerin meydana geldiği, sonrasında ise binanın dış cephesine oturtulduğu olur. Bu bakımdan her bina ya da alan için yalnızca önceden kararlaştırılmış BETOPAN kalıplarının kullanılması gerektiğini söyleyemeyiz. Bu bakımdan BETOPAN uygulamasının epey bir esnek olduğu, yapının kişisel özelliklerine göre değişiklik arz edebileceği kolaylıkla söylenebilir.

Betopan UygulamaUygulama ve Fiyatlandırma

Piyasadaki uygulama bütünlerine baktığımız zaman direkt olarak genel bir betopan uygulama etiketi çıkartamayız; fakat bir şeyin pahalı ya da ucuz olduğunun tek karşıtını yapılan işten bulacağımızı unutmamamız gerekir. Dolayısıyla piyasanın çok altında ya da üstünde duran fiyatları incelerken bize vaat edilen ürüne dikkat etmemiz; hatta bu tutumu her tülü alışverişte devam ettirmemiz, yapacağımız harcamaların getiri sağlaması adına ilk öncüldür. Ayrıca hizmetimizde kullanılacak olan ürünlerin gerekli sertifikasyonlara sahip olduğu adına emin olmak, işçiliğin kapladığı önem kadar değerlidir ki iyi bir işçilik ancak iyi bir malzemeyle aslına ulaşır.