Betopan cephe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
Ahşap Desenli Betopan

Ahşap Desenli Betopan

55.00  / kdv dahil / plaka

Betopan Levha – 8 mm

40.00  / kdv dahil / plaka

Tik Desenli Betopan

65.00  / kdv dahil

Betopan Cephe Kaplama Malzemesi

Yapıların inşaatı konusunda birçok inşaat malzemesi tercih edilmektedir. Özellikle cephe kaplama işlemleri konusunda farklı özelliklerdeki ve yapılardaki malzemeler tercih edilebilmektedir. Bu konuda ahşap malzemeler gibi çimento ve doğal taş malzemeler de çok fazla ilgi görmektedir. Bir kaplama malzemesi olarak betopan cephe kaplama malzemeleri çimento ve ağaç malzemelerin özelliklerini beraberce gösterebilmektedir. Bu durumda oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Yapılan iç ve dış alanlarındaki cephe kaplama işlemlerinde betopan malzemelerin tercih edilmesi konusunda özellikle yapıları ve özellikleri ön plandadır. Sorunsuz uygulama ve başarılı şekilde verim alınması konuları ile uygun maliyetleri ve uygulamadan kolaylıklar bu malzemelerin inşaat sektöründe tercih edilmesini sağlamaktadır.betopan fiyatları

Betopan cepheBetopan Malzemelerin Yapısı

Bu malzemeler genel olarak cephe kaplama işlemlerinde kullanılmaktadır. Cephelerin kaplanması konusunda çimentonun ve ağaç malzemelerin sağlayacağı temel özellikleri sağlayabilmektedir. Yapısı olarak da bu iki malzemenin kullanılması ile üretilmişlerdir. Farklı kalınlık ve ebatları ile istenilen alanda kullanılması mümkün olabilmektedir. Genel özellikleri olarak çimentonun sağladığı dayanıklılık, ses ve ısı yalıtımı, özellikle su yalıtımı ve nem ile rutubete karşı direnci ön planda olmaktadır. Ayrıca kolay tutuşmaması da yangın olabilecek alanlarda kullanımına olanak tanımaktadır. Bunlar yanında betopan cephe kaplama malzemeleri ağaç malzemelerden gelen esneklik, kolay işlenmesi ve hafiflik gibi özellikleri ile de çok fazla ilgi görmektedir. Bu malzemeler yapılar için dış cephe kaplama malzemeleri olarak çok fazla ilgi görmektedir.

Yalıtımda Betopan Dış Cephe Kaplama Malzemelerinin Önemi

Yapılar için yalıtım oldukça önemlidir. Konut veya farlı amaçla inşa edilen yapıların hepsinde ısı, su ve ses konularında belirli performanslarda yalıtım sağlanması gerekmektedir. Bu yalıtımların sağlanması ve konusunda birçok malzeme ve sistem kullanılabilmektedir. Bu malzemelerden birisi de betopan cephe kaplama malzemesi olmaktadır. Kolay bir şekilde yapılacak olan uygulama ile bu malzemeler dış cephe malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Sağladığı yalıtım özellikleri nedeni ile de tercih edilmeleri daha fazla olmaktadır. Yapısı olan çimento ve ağaç malzemelerin en iyi özelliklerini sergilemesi nedeni ile dış cepheler konusunda en fazla tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır.

Betopan Cephe Malzemelerinin Ebatları Ve Fiyatları

Uygulamada çok fazla tercih edilen bir malzeme olarak farklı ebat ve kalınlıklarda üretilmeleri oldukça normaldir. Kullanım alanları geniş olan ve kullanılan alana göre farklı dış etkenlere maruz kalacak olan bu malzemelerin özellikle kalınlıklar farklı olmaktadır. Bu farklılık fiyatlarda da farklılıklara neden olmaktadır. Kalınlıkları yanında ebatlarında da farklılıklar olmaktadır. Kolay uygulama konusunda betopan cephe kaplama malzemelerinin en uygun şekilde üretilmesi oldukça önemlidir. Uygulamaların başarısını arttırmak ve fire konusunda düşüş sağlamak için üretimler çeşitlenebilmektedir. Farklı kalınlık ve ebatlarda olan bu malzemeler uygun fiyatlar ile temin edilebilmekte ve yapılar için istenilen alanlarda kullanılabilmektedir.